İstemenin Esrarı

2056
İstemenin Esrarı, Muhammed Bozdağ
İstemenin Esrarı, Muhammed Bozdağ

Kitap Satış Noktaları

Gençler, dertliler, anne-babalar, garipler, sonsuzluğa hazırlananlar, yüreklerini arındırmak isteyenler ve Allah için gözyaşı dökmek isteyenler… Yüreğinizi yüce Yaradan’a yaklaştırabilir, muhteşem huşu duyguları yaşayabilirsiniz. Allah’a yönelik derin bir dostluğu ve sevgiyi yüreğinizde inşa edebilir ve hayatınıza tarifsiz coşkular katabilirsiniz.

Duanın yüce Yaradan ile bağlantı kurmanın yegane yolu ve de kulluğun temeli olduğunu biliyorsunuz. Peki, duanın özelliklerini, etkilerini, kabul ve ret sebeplerini de incelediniz mi?

İçten dualarınızdan ruhanilerin yaratılması, tüm isteklerinizin dikkate alınması, duanın mutluluk üretmesi ve insanı yüce Yaradan’a yakınlaştırmasına kadar birçok incelik… Şükürsüzlüğün, sabırsızlığın, hasedin, zulmün, yüce Yaradan’a güvensizlik gibi birçok sebebin duaların karşılığını engellemesi… Bilinçli, sürekli, Allah’ın isimleriyle, gıyabi dualarla, ihtiyaç diliyle istemek gibi özelliklerin de duaları en güzel karşılıklara kavuşturması… Sonra da birbirinden güzel dualar…

Okuyucu yorumları: “Bu kitabı defalarca okumak ve okumak istiyorum.” “Kitabınızı okurken ne canımda can, ne el ve ayaklarımda derman kaldı.” “Bu kitabı okuyunca kalbim manevi bir havayla doldu taştı.” “Ancak bu kadar güzel bir anlatım olur.”

Satın Al