Muhammed Bozdağ’a Fetöcü değilsin Yazısı Sözcü’yü Üzmüş!

6023
Muhammed Bozdağ, TBMM Yasamadan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı iken
Muhammed Bozdağ, TBMM Yasamadan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı iken

Kitap Satış Noktaları

-Medya, Meclis Başkanının benim de aralarında olduğum üst düzey yöneticilerin atama zamanlamasına bakarak, fetöden görevden alındığımız  iftirasını atmışlardı iki ay önce… Meclis Başkanının şahsıma yazısına rağmen ikisi dışında haberlerini düzeltmediler. Bir tanesi de üç ay geçince yeni uyandı. Sözcüden Kamil Elibol! Hemşerim, ben o yazıyı bir basın açıklamasıyla 20 Temmuzda Mecliste sizin büroya bıraktığımda kış uykusunda mıydın?

-Ben 20 Temmuz günü genel sekreter yardımcılığından başkan müşavirliğine atandım ve sizin medyanız bunu fetö temizliği diye haberleştirdi. Bunun üzerine İsmail Kahraman’la görüştüm ve ta o gün haberinize konu ettiğiniz o yazıyı aldım ve yayınladım. Yani başkan müşavirliğine atandı diye fetöcü gösterildi şeklinde haber yapmanız gerekirken, bana yapılan bu iftirayı düzeltmeniz gerekirken bu sizinki habercilik mi, ihanet mi?

-Yazdığınız yazıdaki yalanlara ve çelişkilere bakın ve habercilik seviyenizi görün:

-Ben Muhammed Bozdağ, iddia ettiğiniz gibi 41 kişiden sonra açığa alınmadım. Yalan!

-Ben fetö veya başka herhangi bir soruşturmayla da açığa alınmadım, bu da yalan!

-Hiç bir kurum beni fetöcülükte itham etmedi ve edemez. Çünkü asla olmadım. Bu da yalan!

-Meclis Başkanı bana gazetelerde hakkımdaki yalan haberlere karşı talep ettiğim için o yazıyı verdi!

-Bana yapılan şey, ayrıcalık değil, benim açığa alınmadığımı, haberinizi uydurduğunuzu, sizin topyekün ve sorumsuz linçinize karşı ifade eden bir yazıdır ve bunun benim gibi başka masumların başına gelmesini de diliyorum. Meclis Başkanının yazısını o zaman kale almadınız ve şimdi üç ay sonra utanmadan kullanıyorsunuz.

-Ben 1 milyon kitabı satmış, vatanın Alevi Sünni, Türk Kürt, Cemaatçi olan olmayan her kesimine, ahlak, vatan sevgisi, barış ve huzur kavramları çerçevesinde hitap edip, moral ve motivasyon vermeye gayret eden bir yazarım.

Yarım milyondan fazla insan sosyal medyada takip ediyor ve aylık 3-4 milyon kişi yazdıklarımı okuyor. Biri çıkıp aksini iddia etsin, delil göstersin! Ayrıca, hem cemaatçiliğe, hem dış güçlerle işbirliğine karşı olduğum, ihanetlerin tamamına karşı durduğum  çok sayıda yazılı kayıtlardadır. Onları bulmanız kısa bir araştırmaya bakıyor, araştırma biliyorsanız.

-Ey Kamil Elibol! Allah sizi ve sizin gibi yalan haber uydurmaktan kazandığı haram paraları tıkınan sorumsuz gazetecileri iftiralarında ve yalanlarında perişan etsin! Müfteri gazeteci bu bedduaya layıktır.

-Kıvranmayın! Kıskanmayın! Bir mazluma tüm medyanın AA liderliğinde yaptığı yalan haber ve topyekün linçten utanın! Böyle bir medyada haram yere çalıştığınız için yüzünüz kızarsın. Ayrıca o listelerde varsa Muhammed Bozdağ gibi iftiraya uğramış masumlar -ki var- onlar için de gerçeğin ortaya çıkması için dua edin. Eğer vatan haini bir kripto değilseniz! Bu felaket fitnenin bir sürü masum insanın canını yaktığını görmeniz için bir belanın da sizlerin başınıza bulaşması mı gerekiyor? Okuyucularınızdan özür dileyip haberinizi de düzeltin.

-Muhammed Bozdağ, 25 yıldır TBMM’de yasama uzmanı ve yönetici olarak çalışan, bir disiplin cezası almamış, görevini hakkıyla yerine getirmekte olan, yasamadan sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı iken, herhangi bir gerekçesi olmaksızın ve sırf bir kadro planlaması nedeniyle TBMM Başkan Müşavirliğine atanmıştır. İsmail Kahraman’ın yazısında  apaçık belirttiği  budur.

-Medya gücünü iftira amacıyla kullanmanın hesabını mutlaka günü gelince Mahkeme-i Kübra’da verirsiniz. Ben hakkımı helal etsem de verirsiniz. Bütün medya da hesabını verir. Çünkü bana bütün medya üzerinden yüzlerce yalan haberle yapılan bu linçle, sadece benim hakkımı değil, benim iman ve ahlaka hizmet eden kitaplarımın yolunu keserek bütün bir milletin gençliğinin hakkını gasp ettiler.

14670728_1239813816082009_2643497294695598847_n
Sözcünün Muhammed Bozdağ hakkındaki haberi…

-Ben arkamdaki sesini çıkaramayan milyonlarca vatan evladına değil, kâinatın emredince yerle bir eden Yüce Sahibine dayanıyorum.

Dr. Muhammed Bozdağ

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/ismail-kahramandan-gorevden-aldigi-burokrata-ozel-yazi-1451088/
İşte sözcünün bu seferki kıvrandığı haberi:
İsmail Kahraman’dan görevden aldığı bürokrata özel yazı
15 Temmuz darbe girişiminden sonra kamuda başlatılan tasfiyelerde 93 bin personel görevden uzaklaştırıldı. 59 bin 841 personel KHK ile memuriyetten ihraç edildi. Darbe soruşturmalarında 34 bin 259 kişi tutuklandı. 77 bin 545 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.
Kamil ELİBOL
18:1516 Ekim 2016
Gündem
İsmail Kahraman’dan görevden aldığı bürokrata özel yazı
TARTIŞILAN AYRICALIK
TBMM’de önce 41 personel ihraç edildi. Ardından Genel Sekreter İrfan Neziroğlu, Genel Sekreter Yardımcıları Muhammed Bozdağ, Kemal Kaya ve Mustafa Tamirci’nin bulunduğu 32 bürokrat görevden alındı. 52 Meclis çalışanı ise FETÖ şüphesiyle açığa alındı.
FETö’CÜ DEĞİLSİN
FETÖ/PDY’nin kapatılan televizyonu STV’de (Samanyolu TV) 2008-2009 yıllarında “Hayat Dersi” adlı programı yapan Meclis Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Muhammed Bozdağ da tasfiye listesine girdi. 2011’de yasama ve denetimden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı yapılan Bozdağ 20 Temmuz’da pasif görev olan Başkanlık Müşavirliğine kaydırıldı.
unnamed
ÖZEL UYGULAMA
17/25 Aralık’tan önce Fethullah Gülen’in tv’sinde izinli olarak program yapan Bozdağ’a atılan ya da açığa alınan 110 bin personelin aksine “özel” uygulama yapıldı.
KİŞİYE ÖZEL YAZI
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Bozdağ’a FETÖ soruşturması nedeniyle görevinden alınmadığını açıklayan “kişiye özel” bir yazı verdi. Kahraman bu süreçte ilk kez görülen yazısında şu ifadeleri kullandı:
“Bürokraside olağan görev değişiklikleri çerçevesinde bir kadro değişikliği planlaması içinde olduğumdan, sizin bundan sonra TBMM Başkan Müşaviri olarak göreve devam etmenizi arzu ediyorum.
DARBEYLE ALAKASI YOK
Şurasının bilinmesini isterim ki, yaşanan bu görev değişikliğinizin, darbe teşebbüsü sonrası yapılan el çektirmelerle alakası yoktur. Yaşanan güncel durum içerisinde hakkınızla ilgili arada böyle bir irtibat kurulmasını istemeyeceğim için bu yazılı kaleme aldım. Ülkemizin bir daha böyle bir badire yaşamaması dileğiyle hayırlı günler ve başarılar dilerim.”

TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman'ın habere konu yazısı...
TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman’ın habere konu yazısı…