Zihinsel Şifa

4706
Zihinsel Şifa, Muhammed Bozdağ
Zihinsel Şifa, Muhammed Bozdağ

Kitap Satış Noktaları

Ders çalışmaktan çabuk yorulan öğrenciler… Okuduğunu anlayamayanlar… Motive olamayan gençler… Olumsuz olayların psikolojik yükü altında yorulan anne ve babalar… Beyin kapasiteniz azalmış olabilir mi? Karnınız doysa da beyniniz aç mı kalıyor? Yaşantı hatalarıyla beyninizin kimyasını mı bozdunuz?

Unutkan mı oldunuz? Kolay ağlıyor ve çabuk sinirleniyor musunuz? İşleriniz ve ilişkileriniz kötü mü gidiyor? Ortamınız giderek sevimsizleşiyor mu? Sürekli canınızı sıkan bir şeyler mi zihninizin pilini bitiriyor? Çırpınıp bir şeyler yapmak istiyorsunuz ama zihin gücünüz yetmiyor mu? Yıkıcı duygu dalgalanmaları mı yaşıyorsunuz? Depresyona girme ihtimalini mi düşünüyorsunuz?

Mala mülke nice yatırım yapıyoruz da en önemli ve en hassas organımız olan beynimizi çok ihtimal ediyoruz. Oysa sadece susuzluk bile beynin pilini bitirebilir. Ya uykunuz, ya beslenmeniz? Mesela tek başına şekeri yanlış şekilde yemek beyninizi aç bırakıp küçültebilir. Zihninize düşünce virüsleri girerek sürekli stres üretiyor olabilir mi? Hayatınızı ne yönde değiştirebilirsiniz? Yaşama biçiminizi, düşünce ve duygu dünyanızı ne yönde yeniden yapılandırabilirsiniz? Daha ilerisi şu: Depresyondan korunmak kolay ve depresyondan çıkmak da imkânsız değil.

Zihinsel Şifa beyin-zihin sisteminize yatırım yapmanın, kapasitenizi yeniden güçlü insanlarınki gibi arttırmanın vazgeçilmez araçlarını sunacak size. Bu kitap basit, anlaşılır, eğlenceli anlatımıyla, uygulanabilir bir kendi kendine yardım rehberidir.

Satın Al