Sayfamızdan güzel haberler ve üç yorumcuya hediye kitap…

3389
Muhammed Bozdağ'dan dualar
Muhammed Bozdağ'dan dualar

İnternet sayfamızda önemli değişiklikler ve yenilikler yaptık.  Sosyal medyada yarım milyon takipçimiz var, fakat yayınlarımızı çok az bir kısmına ulaştırabiliyoruz. Sosyal medya dipsiz kuyu gibi, yazdıklarımız geçmişin karanlıklarında ulaşılabilirliğini kaybediyor. Bu yüzden aynı sorular tekrar tekrar soruluyor. Dolayısıyla çalışmalarımız gücümüz yettiğince içeriğine ulaşılabilir bir sayfada yer alsın istedik.

 • -Artık Muhammedbozdag.com wordpress tabanlı müstakil site olarak size hizmet verecek. Artık sayfamız daha cep telefonu uyumlu, hızlı ve daha sistematik bir içeriğe sahip…
 • -Sayfamızdaki yazıların tamamına yakını Muhammed Bozdağ’ın kaleminden çıkacak.
 • -Sayfada gördüğünüz resimlerin çoğunun ve izlediğiniz videoların tamamına yakınının bizzat Muhammed Bozdağ tarafından üretildiğini de hatırlatalım.
 • -Çalışmalarımıza dair gelişmelere ve duyurularımıza daha kolay ulaşabileceksiniz.
 • -Sayfanın menü/kategori/navigasyon sisteminden dilediğiniz içeriklere ulaşabileceksiniz.
 • -Sağ üst köşedeki sorgu noktasına tıklayıp içerik araması yapabileceksiniz.
 • -Sayanın üst kısmındaki linklerden yayın yaptığımız sosyal mecralara giriş yapabileceksiniz.
 • Google/play dükkânında ücretsiz yayınlanan Muhammed Bozdağ uygulamasını akıllı telefonunuza kurarak da sayfamızı tek tıklamayla açabileceksiniz.
 • -Sayfamızdaki yazılara facebook takipçilerimiz, üyelik işlemine gerek kalmadan görüşlerini eleştirilerini kolayca yazabilirler.
 • Facebook sayfamızda bir süredir sürdürdüğümüz Muhammed Bozdağ soru-cevap etkinliklerini geçmişte kaybolmaktan kurtarıp sayfamıza taşımayı planlıyoruz.
 • -Sayfamızda günün ayeti/hadisi/sözü gibi başlıklar oluşturmayı düşünüyoruz.
 • -Sayfanın takipçiler için bir motivasyon kaynağı ve iyilik merkezi olması en büyük arzumuzdur. Bu da takipçilerimizin katılımlarına, önerilerine, katkılarına bağlı bulunuyor.
 • -Bu arada yeni kitap Aşkla İmtihan yayına hazırlanıyor. Yakında gelişmeleri paylaşacağız, fikirlerinizi soracağız…

Sizden bu aşamada bir dileğimiz var:

Buradaki ilim, iman ve hikmet hizmetlerimiz okumak ve izlemek isteyenlere ücretsiz olsun, topluma hizmet etsin istiyoruz. Daha iyi olmanın yolunu arıyoruz. Bize sayfamızla ilgili izlenimlerinizi ve önerilerinizi bu haber yazısının altındaki yorum kısmına ekler misiniz? (Maalesef bu imkan sadece facebook kullananlara ait)  Yani;

 • -Sayfamız bilgisayarınıza veya cep telefonunuza yeterince hızlı iniyor mu?
 • -Tema görünümünü beğendiniz mi? Rahatsız edici bir yönü var mı?
 • -Menülerde görmek istediğiniz başlıklar ve bizden beklediğiniz yazılar var mı?
 • -Sayfamızda sizin için başka neler yapmamızı istersiniz?

Not: Bu sayfadaki yorumlarından kura ile üç kitap kazanan takipçimiz yine bu notun altında, nasipse hafta sonuna kadar açıklanacaktır. 🙂 Sevgiyle ve huzurla kalınız. 

Kitap Kazanan Yorumcular: #mbozdagkitap

Yöntem: 150’ye yakın yorumu uyulama merkezinden Word ortamına aktardık. 51 sayfa tuttu. Random.org sitesinden önce kazanan sayfaları belirledik: 37, 15, 30 oldu. Her sayfada 3, 3 ve 2 yorumdan kaçıncısının kazandığını yine random ile belirledik ve sonuçları aşağıdaki gibi oldu. Teşekkür ediyorum. Kendilerinden adreslerini temin edebilirsek istedikleri kitapı göndereceğiz. Biz ulaşamazsak lütfen bize mbozdag@yetenek.com veya sitemizin iletişiminden eposta göndersinler. Not. Bu akyamdaki soru cevabımı 21.00 cıvarında başlatmaya çalışacağım.


 

Eda Kinas · Commented on Sayfamızdan güzel haberler ve üç yorumcuya hediye kitap…

 • Merhaba ,çoğumuzun farkli konulara akıl tutulması yaşayarak göremediğimiz sorulara verdiğiniz ilmi,toplumsal birleştirici tutumunuz takdire değer. Face den takip ediyorum,sayfayi görmekte bir sorun yasamiyorum.Yeni uygulamalardan simdi haberim oldu ,kullanmadigim icin degerlendiremiyorum.*Face Sayfanizdaki soru cevap bölümünü bir gün önceden haber verseniz sayfanizda daha fazla kisiye ulasacagini düşünüyorum.Kitaplarinizin akici, sıkmayan dilini çok begeniyorum. Sağlık ,huzur ,başarı ve iyiliklerinizin devami için dua ediyor,nacizane küçük desteklerimi nasip olan her firsatta sunmaya gayret ediyorum.3 Mart 2016 14:05 ·

Sezen Özek Yıldız · Commented on Sayfamızdan güzel haberler ve üç yorumcuya hediye kitap…

 • Hocam hayırlı olsun,aslında bizlerden gelecek hidayet bulma anlatımları biribirimize cesaret ışık olabilir diye düşünüyorum.Herkesin Allahı bulma, yolunu değiştirme hikayesi vardır .Ben kendi hidayeti bulma durumumu anlatmayı çok isterim gerçi çoğu kez sayfanızda bazı ipuçlarıyla yorumlarınıza yazmışlığım vardı.23 hrs ·

Tuba Tzkprn · Commented on Sayfamızdan güzel haberler ve üç yorumcuya hediye kitap…

 • Toplum olarak ve bir anne olarak böyle bir siteye ihtiyacımız vardı.Nefsimize yenik düşmeden sizin hatırlatmalarınız ,yazılarınız bizlere ışık tutuyor ve tutmaya devam edecektir.Hislerimize tercüman hayatımıza anlam katıyorsunuz..Senecelerce ulasması zor bilgiler ve tecrubeler daha ne olsun! 3 Mart 2016 15:09 ·

 

DEĞERLENDİRME
Notumuz
Önceki İçerikKitap temin yerleri…
Sonraki İçerikHaram şehvet zevkinden sakınan kurtulur!
Dr. Muhammed Bozdağ, Kamu yöneticisi, siyaset bilimci, kişisel, manevi gelişim ve hayat bilgeliği yazarı… Akçaabat, 1967 doğumlu, evli, üç çocuk babası... İnebolu Devlet Yatılı Lisesi ve ODTÜ Kamu Yönetimi mezunu... Hacettepe ve Gazi Üniversitelerinde yönetim bilimi ve siyaset bilimi alanlarında master ve doktora... Eserleri: Düşün ve Başar, Ruhsal Zeka, İstemenin Esrarı, Sevgi Zekası, Sonsuzluk Yolculuğu, Zihinsel Şifa, Yüreğimde Rabbim ve Aşkla İmtihan.