Sevgi Zekâsı

2140
Sevgi Zekası, Muhammed Bozdağ
Sevgi Zekası, Muhammed Bozdağ

Kitap Satış Noktaları

 Hayatlarının baharındaki hanımlar, beyler… Ya da yaşadıkları olumsuzlukların etkisiyle ümidini yitirip karamsarlığa kapılan gençler…

Elbette çevrede bolca adaletsizlik, bencillik, kan, gözyaşı görüyorsunuz. Haberler her gün kötülüklere odaklandırıyor zihinleri. Fakat hem bu hayat esas yurdumuz değil ve hem de herkes ve her şey o kadar da kötü değil. Yaşadığınız asıl hayat zihninizde inşa ettiğiniz hayattır.

Zihnimiz bir şekilde yıkıcı bakış açıları edinip sürekli üzüntü üretmeye başladıysa, bu kitabı okumanın tam zamanıdır. Yaşama sevincimizi zihnimizde ve kalbimizde yeniden inşa edebiliriz. Kendi benliğimizi, anne babamızı, ailemizi, malımızı, mülkümüzü, dostlarımızı, doğayı, çevreyi, vatanı, milleti, peygamberleri ve yüce Yaradan’ı nasıl algılıyoruz? Hayatımıza aldığımız herşeyi yaşama sevinci penceresinden nasıl yeniden yapılandırabiliriz?

Yaşadığımız şartlarının zorluğuna rağmen, kalbinizde yaşama sevincini nasıl üretebilirsiniz? Hayatınızı yürekten sevmenin, zalimleri dışlayıp hayatın olumlu ve güzel yönlerine odaklanmanın yolları bu kitapta…

Okuyucu yorumları: “Aileme, çevreme, çiçeğe ve böceğe bile artık sevgiyle bakıyorum.” “Bu kitaptan sonra eşimi ve çocuklarımı artık daha çok seviyorum.” “Altmış yaşında öğretmenim. Böylesine etkileyici bir kitap okumadım.” “Artık karıncaları bile seviyorum.”

Satın Al