Yüreğimde Rabbim: İşte karar verdiğiniz rengiyle son durum…

1044
Yüreğimde Rabbim, Muhammed Bozdağ
Yüreğimde Rabbim, Muhammed Bozdağ

Kitap Satış Noktaları

Bugün Arefe günü itibariyle Yüreğimde Rabbim kitabının kapak rengini sizin oylarınızla belirledik ve matbaaya, kapağın MAVİ basılmasını bildirdik. 980 kişi mavi ve 270 kişi de yeşil işaretledi. Bine yakın yorumda da mavi renk belirgin şekilde öne çıktı. Yeşili sevenlere de Maviyi sevenlere de ve görüşünü esirgemeyen tüm takipçilere içten teşekkür ediyorum.

Yorumu 75 beğeni alan Muhterem İşgüzar ile 59 beğeni alan Hanife Can ve agorapulse kurasıyla belirlediğimiz Hatice Perçin, yazarından imzalı birer kitap kazandılar.

Bu arada Yüreğimde Rabbim adı üzerinde konuşmadık. Milletimizi özellikle bu zor zamanında, yegane teselli ve huzur kaynağı olan Rabbimize yönelmenin inceliklerini sunmayı amaçlayan bu isim üzerinde sizinle konuşmak için geç kaldık. Bu saatten sonra ismi değiştiremeyeceğim, ama isabetliliğini anlamak bakımından ismin zihninizdeki çağrışımları bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım. Soru şu: YÜREĞİMDE RABBİM adı yüreğinize ne hissettiriyor?

Not: Bundan böyle bu türden bilhessa görüşlerinize başvurduğum konularda kurayla belirlenen takipçilerimize imzalı kitap göndermeyi sürdüreceğimi belirteyim. Kitap kazananları #mbozdagkitap linkinden takip edebilirsiniz.

Tekrar Kurban Bayramınız mübarek olsun. Rabbimiz ümmetin acılarını dindirsin, bizlere tüm sevdiklerimizle dirlik ve düzen lütfetsin. #muhammedbozdağ #yüreğimderabbim

Yüreğimde Rabbim facebook kapak rengi tartışmaları